11 Kasım 2013 Pazartesi

12 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları 12.11.2013

12 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları 12.11.2013


,12 kasım 2013 burç yorumları,Başak burcu,12.11.2013 kasım kova burcu yorumları,12 kasım akrep burcu ,yay burcu yorumları,Balık burcu günlük yorumları,oğlak burcu 12 kasım,terazi burcu ,Aslan burcu 12 kasım,yengeç burc yorumları,ikizler günlük burç yorumları,koç burcu,12 kasım boğa burc yorumları
Günlük burç yorumları ile sizde burcunuzun bugün size neler vaadettiğini öğrenebilirsiniz.Burcunuz hiç farketmez ne olursa olsun hepsi sitemizde yer almaktadır.Bakalım 12.11.2013  salı günlük burç yorumlarımız sizler için neler diyorlar.
12.11.2013 burç yorumları  ile günü değerlendirebilir bundan sonraki adımlarınızı ona göre atar ve her konuşmanızdna önce iki düşünür bir konuşur hale gelebilirsiniz.Bazende burç yorumları gerçekleşmeyebilir buda yükseleninizle alakalı olabilir.En yakın bir yerden torat falına bakmanızı öneririm size yol gösterecektir.Yıldız falıda faydalıdır. sizler için hazırlandı.
12 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu
Kafanızı ilgilenmek zorunda olduğunuz konulara verdiğiniz takdirde üretkenliğinizin arttığını gözleyebilirsiniz. Bugün ayrıca zaman zaman ağır işler yapmaktan ya da aşırı yorgunluktan sağlığınız bozulabilir. Bu tür sorunlarınız varsa size yardım edebilecek insanları aramalısınız. Onların desteği, zorlandığınız anlarda rahat bir nefes almanızı sağlayabilir. Bugün üzerinizde olan ters etkiler sizi zor durumda bırakabilir. Ancak akıllıca davranarak her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.
12 Kasım 2013 Boğa Burcu Yorumu
Bazı Astrolojik etkenlerden sert etkiler alıyorsunuz. Bu etkiler saat ya da dakikalarla ifade edilebilecek kadar kısa fakat bu kısa süre içinde eylemlerinizde önemli degişiklikler söz konusu olabilir. Çok profesyonelce davranmanız gereken bir yerde duygularınızın açığa çıkması hiç de doğru olmayabilir. Eşinizle, sevgilinizle ya da sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde son derece dikkatli olmalısınız. Çünkü üzerinizdeki etkiler yanlış anlaşılmanıza neden olabilirler.
12 Kasım 2013 ikizler Burcu Yorumu
Bugün özellikle maddi konularda hesapsız davranmamaya dikkat etmelisiniz. Ne var ki, bir taraftan da süregelen işlerinizde ayrıntıları takip etmekte zorlanabilir, hatta risk sayılabilecek konularda aşırı cesaretli tutumlarınızla zarar edebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan etkilenebilir, onların sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz. Bu durum da, yeteri kadar iyi bir değerlendirme yapmazsanız size zarar verebilir. Dikkat etmeniz gereken şey abartıcı olmaktan kaçınmaktır.
12 Kasım 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün kararsız ve duyguların etkin olduğu bir gün olabilir. Duygularınızı belli etmemeye özen gösterseniz bile aslında son derece gerilimli olduğunuz için durum sizde aşırı gerginlik yaratabilir. Enerjinizi sizin için gerçekten yararlı olabilecek alanlara akıtmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde biriken enerjiniz boşa gidebilir. Ya da siz yeteneklerinizi ortaya çıkaramadığınız için kendinize kızgınlık duyabilirsiniz.
13 Kasım 2013 Aslan Burcu Yorumu
Haberleşme konusunda sorunlarınız olabilir. Bu yüzden randevularınıza gitmeden evvel her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için tedbirli davranmalısınız. Aksi takdirde çıkabilecek sorunlar sizi sıkabilir. Günlük hayatın bu kadar yorucu bir hale gelmesi gerilim yaşamanıza neden olabilir. Karşı cins ilişkileriniz açısından son derece çekici ve cazipsiniz. İstediğiniz herhangi birisinin dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz.
12 Kasım 2013 Başak Burcu Yorumu
Mesleki konularda duygularınızı işe karıştırmaktan kaçınmalı, eğitim ve meslek konusunda aldığınız kararlarda son derece mantıklı olmalısınız. Böylece kazanç kaynaklarınızı artırabilir ve kendinizi boşluk duygusuna kaptırmadan pek çok şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizin dilediğiniz boyutta gelişmesi başınızı kaşıyacak vakit bulamamanıza sebep olabilir. Zaman zaman aşırı telaşlanabilirsiniz. Bu durum paniği beraberinde getirecektir.
12 Kasım 2013 Terazi Burcu Yorumu
Haberleşme konusunda yaşayacağınız problemleri, çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz. Bugün size etki yapan gök cisimlerinin birleşik etkileri, zaman zaman kendinizle ilgili problemlerin, zaman zaman da duygusal ilişikinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağını gösteriyor. Duygusal ilişkinizde hareketsizliğin suçunu eşinize yöneltmeyin. Siz aşırı istekli ve heyecanlı olabilirsiniz. Ancak o bu durumu kavramakta güçlük çekebilir. Anlayış ve özveri şart gibi gözüküyor.
13 Kasım 2013 Akrep Burcu Yorumu
Yakın çevrenizde bulunan sizden yaşça büyük kişilere karşı biraz temkinli olmanız gerekiyor. Yeniliklere karşı açık bir tutum izleyebilirsiniz. Ancak ani bir karar size, maddi ve manevi olarak zarar getirebilir. Bu dönem içinde gerçeklerden uzaklaşmamanın faydasını görebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili bazı şuuraltı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çeşitli kuruntulara kapılmak, sizi huzursuz bir yapı içine sokacaktır. Sizi mutlu edebilecek bir olay onun sizden uzaklaşmasına neden olabilir.
12 Kasım 2013 Yay Burcu Yorumu
Aile içinde, özellikle erkeklerle olan ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tartışma ortamlarından uzak kalmanız daha sakin bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır. Sosyal ilişkilerinizde de bazı tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde bazı terslikler yaşayabilirsiniz. Olumsuz izlenimler bırakmanız ve olmadık konularda tartışmalara girmeniz söz konusu olabilir. Sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun, çevrenizdeki erkeklerden bazı ters davranışlar görebilirsiniz.
12 Kasım 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Başkalarıyla birlikte hareket etmeniz çok daha kısa bir yoldan hedefinize ulaşmanızı sağlayacaktır. Biraz sabır ve acelecilikten uzak tutumlar bu konuda size yardımcı olacaktır. Kişiliğinizde bazı çekişmeler yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulma isteği yoğunlaşabilir. Bu çelişkiler size biraz zor anlar yaşatacaktır. Bunu davranışlarınıza yansıtmamanız gerekiyor. Maddi açıdan bol harcamalı bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle yeni ve değişik şeylere karşı olan ilginiz sonucunda, bu masrafları gerçekleştirmeniz mümkün.
12 Kasım 2013 Kova Burcu Yorumu
Yakın çevrenizde, daha doğrusu sosyal ilişkilerinizde, bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Zıt cinslerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak durumunda kalabilirsiniz. Bu gibi olaylar sadece sinirlerinizi yıpratacaktır. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalı ve bu gibi tatsızlıklardan uzak kalmalısınız. Harcamalarınızda oluşabilecek artışları dengelemeniz gerekiyor. Bugün bazı yolculuklar düşünüyorsanız, önünüze hiçbir engel çıkmayacaktır. Hatta yapacağınız kısa yolculuklar gerek ruhsal ve gerekse fıziksel olarak sizi rahatlatacaktır.
12 Kasım 2013 Balık Burcu Yorumu
İşleriniz konusunda biraz daha rahat davranabilirsiniz. Bu durum karlı bağlantılar kurmanızı da sağlayacaktır. Bugün yapacağınız kısa yolculuklar başarı getirebilir. Buna karşılık dikkatsiz davranışlarınız küçük de olsa kazalara neden olabilir. Kesik ve yaralara dikkat etmelisiniz. Üstünde durulmayacak kadar küçük şeyler olsa bile, siz yine de tedbirli olmaya özen göstermelisiniz. Aşırı enerjik olmanıza rağmen aniden gelişebilecek olaylarda düşünmeden harekete geçmek size zarar verebilir. Kontrolünüzü kaybetmemelisiniz.

http://www.kupavolesi.com/12-kasim-2013-gunluk-burc-yorumlari-12-11-2013/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder